pol    en

Działalność agenta zakupowego na rzecz zagranicznych klientów                  

Rok 2021 dla polskiej branży meblarskiej okazał się bardzo dobry mimo chwilowych stagnacji i problemów wywołanych wybuchem pandemii COVID-19. Branża odnotowała 20-procentowy wzrost eksportu polskich mebli, a ponad 26% wzrostu przypadł na wartość eksportu do USA, co stanowi blisko 100 mln euro! Z pewnością tak dobry wynik wynikał m.in. z trudności z pozyskaniem mebli z Azji, co przełożyło się na dywersyfikacje dostawców i poszukiwaniem mebli w innych częściach świata, np. w Polsce.

W naszej ocenie trwająca wojna handlowa pomiędzy USA a Chinami w dłuższej perspektywie przełoży się na wysoki popyt na meble z Polski. Jest to dobry moment, aby wykorzystać tę szansę i zacząć podbijać Amerykę polskimi meblami. Wychodząc naprzeciw potrzebom zagranicznym klientom już teraz prowadzimy na ich rzecz działalność agenta zakupowego.

Zakres naszych działań obejmuje:

  • obsługę procesu wyszukiwania produktów i wyceny
  • wsparcie przejścia procedur audytów i testów
  • monitoring wysyłki towarów do USA

Naszym wyzwaniem jest zdobyć istotny udział w polskim eksporcie mebli do USA.

Chętnych do rozwoju zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

790 027 920 

High point okładka1 

Konsultacje online

B+R Studio Tomasz Wiktorski od dziesięciu lat doradza firmom meblowym na polskim rynku. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze doświadczenie w formie nowej usługi jaką są konsultacje!

Wielu menadżerów stoi przed trudnymi wyzwaniami, wymagającymi szybkiej reakcji.  Przez co zadają sobie pytanie, jakie działania podjąć? Sytuacja w wielu firmach w ostatnich miesiącach stała się krytyczna, ale mamy nadzieję, że w niedługim czasie ulegnie ona poprawie.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie B+R Studio wprowadziło możliwość indywidualnych konsultacji. Mogą być one realizowane w formie online, wideokonferencji na platformie zoom lub u klienta. W ramach konsultacji podejmiemy rozmowę na temat Państwa:

-celów strategicznych,
-dostosowania możliwości firmy do zmieniających się warunków na rynku,
-możliwości rozwoju eksportu,
-ulgi na działalność badawczo-rozwojową.

Konsultacje dla firm z branży meblarskiej i branż współpracujących poprowadzi dr Tomasz Wiktorski.

Pierwsza godzina konsultacji jest darmowa!

Cena kolejnej godziny konsultacji od 350 zł/h (netto).
Nie czekaj!
Zapisz się już dziś!

W celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu konsultacji prosimy o kontakt:

Tomasz Wiktorski:
790 027 920