pol    en

Szanowni Państwo

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli we współpracy z B+R Studio Tomasz Wiktorski mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w branżowej misji gospodarczej do Indii, której celem jest eksploracja rynku meblarskiego tego perspektywicznego kraju. 

Podczas pobytu w Indiach planowane są również spotkania z przedstawicielami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz Trade Promotion Council of India, które umożliwią Państwu lepsze zrozumienie obecnej sytuacji na rynku meblarskim Indii oraz wsparcie w ewentualnych inwestycjach i działaniach biznesowych w tym kraju.

Program misji przygotowaliśmy w ten sposób, aby wykorzystali ją Państwo jako okazję do bliższego poznania indyjskiego rynku meblarskiego, zrozumienia preferencji i oczekiwań konsumentów, oraz nawiązania kontaktów z lokalnymi dystrybutorami i partnerami biznesowymi.

Indie, jako jeden z najszybciej rozwijających się krajów na świecie, posiadają ogromny potencjał rynkowy dla sektora meblarskiego. Dynamiczny wzrost gospodarczy, zwiększający się poziom życia oraz rosnące zainteresowanie modnym i funkcjonalnym wzornictwem sprawiają, że popyt na wysokiej jakości meble stale rośnie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem misji dostępnym w poniższym załączniku.

Kontakt i program misji

Prezentacja Indie

Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania pozostajemy do dyspozycji.

Z poważaniem

Michał Strzelecki                     Tomasz Wiktorski
Dyrektor Biura OIGPM            Właściciel B+R Studio