pol    en

Wielka Brytania jest jednym z najludniejszych krajów Europy, jednocześnie pomimo wyjścia z Unii Europejskiej posiada jedną z najsilniejszych gospodarek na świecie. PKB Wielkiej Brytanii w 2022 roku wyniosło ponad 3 bln dolarów.  Państwo o tak gigantycznym potencjale gospodarczym ma równie duże potrzeby, które nie zawsze mogą być zaspokojone przez produkcję krajową i muszą być wspomagane przez import towarów i usług. Przykładem produktów, które są importowane do Wielkiej Brytanii w bardzo dużych ilościach są m.in. meble.

Wielka Brytania jest drugim największym importerem mebli w Europie i jednocześnie jednym z największych na świecie. Według danych Office for National Statistics (ONS), tylko w 2022 roku wartość sprowadzonych mebli do Wielkiej Brytanii wyniosła około 9 477 mln funtów. Największymi partnerami dla Wielkiej Brytanii są Chiny, z których sprowadzono meble o wartości 3 745 mln funtów, Włochy (939 mln funtów) i co najważniejsze - Polska, z której Brytyjczycy sprowadzili meble o wartości blisko 853 mln funtów. Świadczy to jednoznacznie o bardzo dużym zainteresowaniu tamtejszego rynku meblami z Polski i biorąc pod uwagę wielkość brytyjskiego rynku istnieje potencjał na wzmocnienie pozycji polskich mebli.

W świetle tych informacji B+R Studio przygotowało raport zatytułowany "Najwięksi dystrybutorzy mebli w Wielkiej Brytanii", w którym przeanalizowano asortyment w sklepach internetowych największych dystrybutorów mebli działających na rynku brytyjskim, wśród który znajdują się firmy takie jak: Argos, John Lewis, czy DFS.

Raport dostarczy Państwu informacji m.in. o:

  • Aktualnej sytuacji na rynku meblarskim w Wielkiej Brytanii,
  • 20 największych dystrybutorach mebli i ich wynikach finansowych,
  • designie sprzedawanych mebli, opatrzonych zdjęciami przykładowych do salonu, jadalni, sypialni, czy kuchni,
  • poziomie cen oferowanych mebli przez największych dystrybutorów mebli działających na rynku brytyjskim dystrybutorów.

Dzięki tak przeprowadzonej analizie dowiedzą się Państwo, którzy dystrybutorzy mebli w Wielkiej Brytanii osiągają największe przychody, za pośrednictwem jakich kanałów prowadzą sprzedaż i jak prezentuje się ich oferta pod kątem cenowym i stylistycznym. Raport „Najwięksi Dystrybutorzy mebli w Wielkiej Brytanii" pozwoli ocenić, czy meble produkowane w Państwa firmie są zbieżne z gustem brytyjskich konsumentów.

 Cennik

Wyciąg

Przypominamy, że do każdego zakupionego raportu z naszego katalogu dołączamy jednorazowo wyniki comiesięcznego badania cen na rynku konsumenckim "Wskaźnik cen mebli". Więcej informacji o badaniu oraz katalog można znaleźć poniżej:

Katalog:
https://brstudio.eu/images/pdf/Katalog%20raportow/KR_2023_10.pdf

"Wskaźnik cen mebli":
https://www.brstudio.eu/raporty/12-wskaznik-cen-mebli

Kontakt:
Mateusz Strzelczyk
nr tel. 792 731 201
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RDWK miniatura