pol    en

Prowadząc firmę w dobie rosnących cen energii, wysokiej inflacji, spadku zamówień zarówno Państwo jak i ja mamy świadomość, jak ważna w utrzymaniu konkurencyjności firm jest wiedza o tym, czego możemy się spodziewać na rynku. Pandemia COVID-19, ale przede wszystkim ostatni rok pokazał jeszcze wyraźniej, jak istotna jest szybka reakcja na bodźce rynkowe i umiejętność dopasowania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

W tym miejscu chcielibyśmy poinformować, że już do Państwa dyspozycji jest najnowsze wydanie raportu „Polskie Meble Outlook 2023” , najlepszego źródła informacji o branży meblarskiej.

Po dokonaniu analiz danych i prac już nad 13. edycją raportu „Polskie Meble Outlook” możemy stwierdzić, że po blisko 10 latach dobrej koniunktury w branży pojawiły się wyraźne symptomy mówiące o potrzebie zmian wynikające z faktu, że sytuacja w branży meblarskiej w Polsce staje się coraz trudniejsza. Szybko rosną wynagrodzenia, koszty energii i materiałów, popyt na meble został ograniczony, a rentowność maleje.

W 13. edycji raportu syntetycznie opisujemy stan polskiej branży meblarskiej. Jak co roku raport dostarczy Państwu wiedzy na temat:

  • prognoz i szacunków wartości rynku,
  • konkurencyjności polskiej branży meblarskiej na tle świata,
  • wyników finansowych i ocen koniunktury w produkcji mebli,
  • stanu sprzedaży mebli w Polsce,
  • dynamiki handlu zagranicznego.

Oprócz wymienionych wyżej zagadnień, w opracowaniu znalazły się także informacje o danych finansowych 50 największych firm meblarskich, strukturze w produkcji mebli, dynamice zmian cen oraz marż.

Jeśli chcieliby Państwo skonfrontować własne obserwacje z obiektywnymi danymi lub oszacować kondycję swojej firmy, to zapraszamy do kontaktu w celu wyboru najkorzystniejszej oferty dla Państwa.

Cennik

 

Wyciąg

 

Kontakt:

Mateusz Strzelczyk
nr tel. 792 731 201
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Outlook2023 miniatura